HAKKIMIZDA

Tüm temizlik ihtiyaçlarınız için partneriniz!

QSC'de sadece iş yapmakla kalmıyor, sizinle birlikte düşünüyoruz! Kişisel müşteri yöneticiniz her zaman yanınızdadır ve özel gereksinimlerinizi özelleştirilmiş bir hizmete dönüştürür.

Çalışma programları düzenli olarak tartışılır ve değerlendirilir. QSC yenilikçidir ve işlerin nasıl daha farklı ve daha verimli yapılabileceğini düşünür, size zaman ve para kazandırır, bu nedenle tüm temizlik işlerinizde sizin için doğru iş ortağıdır.

Project Image
Schoonmaken is een vak, ons vak!

QS C: 20 yıldır güvenilir, esnek ve şeffaf ortağınız.

Güvenilir

QSC güvenebileceğiniz güvenilir bir ortaktır! "Anlaşma anlaşmadır" sözünü çok önemsiyoruz. Düzenli müşterilerimizle uzun yıllara dayanan sözleşmelerimiz göz önüne alındığında, hem yapılan anlaşmalar dahilinde hem de kalite ve verimli çalışma yöntemleri açısından bunu yerine getiriyoruz. Kendi kalite kontrollerimiz aracılığıyla, yapılan anlaşmalara uygunluğu izliyoruz. QSC, müşterinin isteklerinin merkezde olduğu kişisel yaklaşımı, sorumluluk duygusu ve kalite bilinci ile güvenilirliği garanti eder. QSC, iyi eğitimli çalışanlara ve iyi düşünülmüş çalışma yöntemlerine sahiptir, bu da temizlik kalitesini ve güvenilirliğini her yerde yüksek seviyede tutar.

Esneklik

QSC özelleştirilmiş hizmetler sunar, ancak beklenmedik durumlarda da hızlı ve kararlı bir şekilde yanıt verebiliriz. Bir taşınma, fırtına veya su hasarı, Shine Cleaning hemen yardım elini uzatır. Esneklik tam bize göre ve organizasyonumuzun kilit noktalarından biri. Müşterinin isteklerine uyum sağlamaktan mutluluk duyarız. Bu nedenle, örneğin mobilyalı kiralamalar için sadece mükemmel temizlik değil, aynı zamanda yatakları yapmaktan masaya çiçek koymaya kadar i'lerin noktasını koyup t'lerin çaprazını çizdiğimiz Çoklu Hizmetler de sunuyoruz. Kısacası: esneklik, şeffaflık ve güvenilirlik sunuyoruz, bu da bizi ortağınız gibi hissettiriyor.

Şeffaf

QSC sadece temizlik işlerinde değil, aynı zamanda hizmetlerinin faturalandırılmasında da şeffaf ve nettir. Planlı ve şeffaf çalışma yöntemimiz sayesinde fiyat tekliflerimiz ve faturalarımız hantal yapboz parçaları değildir. Çalışmalarımızdaki netlik, hizmetlerimizin tüm bölümlerine yansır: tamamen şeffaf bir hesaplama ve açık çalışma prosedürleri. QSC, müşteriye danışarak hangi işin hangi zamanlarda yapılacağını belirten eksiksiz bir hizmet paketi hazırlar. Böylece tam olarak nerede durduğunuzu bilirsiniz ve hizmetlerimiz asla gereksiz tartışmalara yol açmaz; içiniz rahat olsun! Optimal iletişim bizim için önemlidir.