Ofis Temizliği

Gününüzün büyük bir bölümü ofislerde geçiririz çalışma ortamında temizlik ve hijyen hem ruh sağlığı hem de beden sağlığı için çok önemlidir . Profosyonel temizlik için bizleri güvenle tercih edebilirsiniz kalitemize güveniyoruz. Ofis temizliğinde ekiplerimiz camlarınızı cam aletleri ile bez sürmeden lekesiz temizlik sunarlar. Masalarınız ve pc leriniz özel bezlerle çizmeden tozları özel temizlik ürünü ve bezleri ile silinir. Ve masa düzeni bozulmadan aynı alındıgı gibi tekrar yerine konularak siz müşterilerin düzeni bozulmamış olur. Kitaplık ve raflarınız vs boşaltılarak tozları alınıp tekrar aynı düzende dizilerek temizliği sağlanır.  

 

Ev Temizliği

Firmamız ev ve ofis temizlik genel temizlik & inşaat sonrası daire, villa ve dış cephe temizliği gibi bir çok konuda sizlere hizmet vermektedir. Hizmet almak istediğiniz alanla ilgili seçeneklerden daha fazla bilgi alabilirsiniz. Temizlikte profesyonel ekiple, evinizi 1 günlüğüne bize teslim edin ve elinizi bile kıpırdatmadan en ince detaya kadar her zemine uygun kimyasal ve parlatıcılarla evinizde mükemmel temizlik hizmetini alacaksınız. Kullanılan tüm temizlik bezleri süngerler ve mutfakta kullanılan temizlik kovası sıfır malzemedir. Kullanılan Tüm Temizlik Ürünleri Üniversal Kalite Belgeli Ürünleridir.

Mağaza, İşyeri ve AVM Temizliği

Zincir ve butik mağazalarınızın show room temizliği, rutin temizliği ve aylık genel temizlik hizmetleri profesyonel ekiplerimizle siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda değerlendirilerek en üst kalitede hizmet vermeyi arzuluyoruz.Şüphesiz müşteri memnuniyeti için önemli koşullardan biride temizliktir. Rahat ferah bir alışveriş mekanı müşteride iyi bir izlenim bırakır ve bu izlenim yeniden ziyaretin önemli bir adımı olur. İşte bu sebeple öncelikle sağlığınızı yüksek düzeyde korumak ve sonrasında müşteri memnuniyetinizi sağlamak ve devamlılığını sürdürmek adına zümrüt temizlik firması olarak biz mağaza temizliğinizi itinalı bir şekilde yapmaktayız. Profesyonel ekibimiz size bu konuda en iyi sonuçları sunmaktadır

 

Dış cephe cam temizliği

Dış cephe cam silme temizleme çok zor ve zahmetli bir iş olması sebebiyle kendiniz bu işin üstesinden gelemeyebilirsiniz. Biz QS-Cleaning Firması olarak gerekli ekipmanlar ve profesyonel kadromuzla bina, plaza, apartman, ev, ofis ve her türlü mekanın dış cephe cam silme ve temizliğini en iyi şekilde yapıyoruz.

Dış cephe cam silme plaza, apartman, çok katlı binaların dış cephe cam temizliği konusunda hizmet veren temizlik şirketimiz, binanın durumuna göre sepetli vinçli cam temizleme ekibimiz ve dağcı dış cephe cam temizliği cam silimi elemanlarımız ile dış cephe cam temizliği hizmeti vermektedir.

 

İnşaat sonrası temizlik

QS-Cleaning fırması olarak diğer temizlik hizmetlerimizde olduğu gibi İnşaat Sonrası Temizlik hizmetimizde de güvenilir ve titiz temizlik anlayışımızla siz değerli müşterilerimizin evlerinize ve iş yerinize ferah ve etkili bir hizmet sunuyoruz. İnşaat Sonrası Temizlik hizmetimiz ile evinizde ve iş yerinizde inşaat sonrası oluşan kirlilik, işinde uzmanlaşmış geniş kadromuz ile titiz ve itina ile temizlenir. Anti-Bakteriyel temizlik ürünlerimiz ile evleriniz ve iş yerinize artık daha temiz ve hijyenik. Kalitemizden ödün vermeyen temizlik politikamız ile tecrübelerimize dayanarak sizlere saygın, kaliteli ve titiz bir temizlik anlayışı sunuyoruz.